tworzenie stron www
tworzenie stron www

Comzit - projektowanie i tworzenie efektywnych stron www.

Tworzenie stron www

Kontakt
Napisz:
biuro@comzit.pl

Pamiętaj!
Firmowa strona 'www' określa wizerunek Twojej firmy.


 
Możesz ograniczyć koszty

Obniżenie kosztów to jeden z podstawowych celów, dla których powinieneś zainteresować się internetem. Bardzo wiele procesów biznesowych można skutecznie przenieść do sieci i w ten sposób w istotny sposób zaoszczędzić sporo pieniędzy.

A gdzie dzięki internetowi możesz zaoszczędzić najwięcej:

Dział obsługi klienta
To często kluczowy dział w firmie. Od jego efektywności i skuteczności uzależnione jest często być albo nie być dla firmy. To tu można zamieszczać informacje, o jakie klienci pytają najczęściej, a nie od dziś wiadomo, że wielu klientów pyta o to samo. To dzięki specjalnym ankietom na swojej stronie www możesz zbierać informacje i opinie na temat jakości obsługi, produktów, firmy czy nowych wyrobów. Te informacje możesz wykorzystać tworząc niezwykle precyzyjne, odpowiadające potrzebom twoich klientów materiały informacyjne.

A ile czasu zajmuje wyjaśnianie klientom zawiłości technicznych dotyczących produktu. O wiele skuteczniejszym jest skierowanie klienta na odpowiednią stronę www, gdzie w przystępny i kompletny sposób wyjaśniamy zawiłości techniczne.
Materiały reklamowe
Pewnie wiesz już ile czasu i pieniędzy potrzeba na wydrukowanie a następnie rozesłanie różnych materiałów informacyjnych czy reklamowych do klientów. Ale jest prostrzy i tańszy sposób.
Możesz zamieścić na swojej stronie www nie tylko katalog produktów czy usług, ale również ich szczegółową charakterystykę.
Pracownicy
Jeżeli prowadzisz firmę handlową to tu możesz zaoszczędzić najwięcej. Internet wręcz idealnie nadaje się do następujących zadań:
 • Składanie zamówień
 • Kontakt z klientem za pośrednictwem poczty elektronicznej
 • Udostępnienie w formie plików do pobrania wielu standardowych dokumentów, których nie trzeba już
 • Wysyłać faksem lub pocztą.
 • Przyjmowanie reklamacji
 • Automatyczne rozsyłanie informacji o nowościach
Koszty reklamy
Ceny reklam w tradycyjnych mediach jak prasa radio czy telewizja mogą przyprawiać o zawrót głowy. Jeżeli Twoimi klientami jest bardzo szerokie spektrum społeczeństwa to masz szansę na zwrot poniesionych kosztów.

Ale jeżeli masz stosunkową wąską grupę klientów w dodatku wyspecjalizowaną W jakiejś branży to reklama online jest tu idealnym rozwiązaniem. Dotrze tylko do tych, którzy jej potrzebują za cenę nieporównywalnie niższą niż w tradycyjny sposób.
Materiały biurowe
Często zapewne musisz wysyłać duże partie materiałów biurowych np. wielostronicowe umowy, szczegółowe oferty, specyfikacje. Poczta elektroniczna jest tutaj absolutnie bezkonkurencyjna zarówno w niskich kosztach, prędkości przesyłu jak i doskonałej jakości dokumentów.

Pewnie myślisz, że potrzebne są do tego jakieś duże pieniądze?

 • Nie potrzebujesz drogich specjalistów
 • Nie potrzebujesz drogich serwerów
 • Nie potrzebujesz w ogóle własnych serwerów
 • Nie potrzebujesz super szybkich i bardzo drogich łączy internetowych
 • Nie potrzebujesz znać się na tym wszystkim

Potrzebujesz jedynie trochę chęci, które niewątpliwie masz skoro dotarłeś do tego miejsca.

Uwierz mi, to, co dotychczas przeczytałeś to tylko niektóre z możliwości. Właśnie dla takich osób jak Ty, aktywnych i szukających nowoczesnych rozwiązań w biznesie przygotowałem specjalny newsleter, czyli darmową gazetkę internetową. Na adres e-mail będę Ci wysyłał przykłady bądĄ propozycje praktycznego zastosowania wielu rozwiązań na strony www.

Dzięki wielu wdrożeniom stron www, moim doświadczeniom, doświadczeniom innych właścicieli firm otrzymasz bezcenne, absolutnie unikalne i nigdzie nie publikowane porady.

 

e-mail: biuro@comzit.pl

Tworzymy strony wykorzystując technologie: PHP, HTML, XHTML, JavaScript, zgodnie z najnowszymi standardami projektowanie serwisów internetowych.

Valid XHTML 1.0!   Valid CSS!