tworzenie stron www
tworzenie stron www

Comzit - projektowanie i tworzenie efektywnych stron www.

Promocja firmy. Budowanie wizerunku. Profesjonalne strony www

Kontakt
Napisz:
biuro@comzit.pl

Pamiętaj!
Firmowa strona 'www' określa wizerunek Twojej firmy.


 
Promocja wizerunku firmy

Motto, jakie pojawia się na każdej stronie:

Pamiętaj!
Firmowa strona WWW określa wizerunek Twojej firmy.

Nie jest przypadkowe.

Pamiętaj, że klient przeglądający Twoją stronę www nie ma pojęcia jak naprawdę wygląda firma. Czy jest to duża firma handlowa, czy niewielki zakład produkcyjny lub usługowy. Nie pozwól, aby potencjalny klient przeglądając stronę www miał wrażenie, że prowadzisz marny biznes skoro nie potrafisz zadbać o profesjonalny serwis internetowy.

Utrwalaj pozytywny wizerunek twojej firmy na rynku
Wielu klientów postrzega firmę posiadającą swoją stronę www jako bardziej nowoczesną, godną zaufania i bardziej profesjonalną.
Twoja marka
Marka jest obrazem firmy w świadomości klientów. Dlatego musisz pamiętać, że wszystko, co z nią związane, począwszy od jakości projektu, klarowności tekstu, jego strony merytorycznej, doboru kolorów, po kwestie czysto techniczne, jak szybkość ładowania strony, jej widoczność w różnych systemach czy system nawigacji po zasobach - wszystko to może wpłynąć na wizerunek Twojej firmy, a wizerunek to przecież identyfikacja marki. Pamiętaj - gdy odwiedzający opuszczają stronę, musza ją zapamiętać pozytywnie.

Pewnie myślisz, że potrzebne są do tego jakieś duże pieniądze?
  • Nie potrzebujesz drogich specjalistów
  • Nie potrzebujesz drogich serwerów
  • Nie potrzebujesz w ogóle własnych serwerów
  • Nie potrzebujesz super szybkich i bardzo drogich łączy internetowych
  • Nie potrzebujesz znać się na tym wszystkim

Potrzebujesz jedynie trochę chęci, które niewątpliwie masz skoro dotarłeś do tego miejsca.

Uwierz mi, to, co dotychczas przeczytałeś to tylko niektóre z możliwości. Właśnie dla takich osób jak Ty, aktywnych i szukających nowoczesnych rozwiązań w biznesie przygotowałem specjalny newsleter, czyli darmową gazetkę internetową. Na adres e-mail będę Ci wysyłał przykłady bądĽ propozycje praktycznego zastosowania wielu rozwiązań na strony www.

Dzięki wielu wdrożeniom stron www, moim doświadczeniom, doświadczeniom innych właścicieli firm otrzymasz bezcenne, absolutnie unikalne i nigdzie nie publikowane porady.

 

e-mail: biuro@comzit.pl

Tworzymy strony wykorzystując technologie: PHP, HTML, XHTML, JavaScript, zgodnie z najnowszymi standardami projektowanie serwisów internetowych.

Valid XHTML 1.0!   Valid CSS!